Szimbolikus Szellemi Piramis Tarot tanfolyamok

Rólam

Orbán Melinda - Tarot Iskola Spirituális pszichológiai tanácsadóként segítek a hozzám forduló embertársaimnak felismerni a gondolataik és érzelmeik erejét, beazonosítani a tudattalanban lévő blokkokat, ezáltal felszabadítani a bennük szunnyadó teremtő erőt, hogy megvalósíthassák testi, lelki és szellemi szinten is az EGÉSZséget, megteremtsék valódi vágyaikat, visszataláljanak önMAGukhoz.

1995. óta foglalkozom ezotériával, spiritualitással, ekkor végeztem el a  PRÁNANADI® 1-es tanfolyamát, és ekkor kaptam első Tarot kártyámat is. Az évek során az energetikai gyógyítással párhuzamosan a lélek/szellem útjára terelődtem. Egyre inkább érdekelt az asztrológia, numerológia és a Tarot, valamint a különböző vallási/filozófiai rendszerek.

A tanulás életem része. A különböző önismereti rendszereket igyekszem mindig tiszta – lehetőség szerint eredeti – forrásból elsajátítani.

Iskoláim, képesítéseim:

2007-2010. ÉDEN Felnőttképző Központspirituális pszichológiai tanácsadó

2007-2010. ÉDEN Felnőttképző Központ – asztrológus – a Baktay Ervin Asztrológiai Egyesület hozzájárulásával

2010. Dr. Kazanlár Ámin EmilKazanlár Tarot kezdő- haladó és mesterkurzus

2009 – 2011. Szimbolikus Szellemi Piramis Tana tarot mestertanár

2009 – 2013. Csillaghajnal Magyar Asztrozófiai és Asztrológiai Iskolaasztrozófus

2013 – folyamatosan Proctor-Gallagher Institute – önismeret, önfejlesztés

2014. 01 – folyamatosan Dr. Steve G. Jones – önismeret, önfejlesztés, hipnózis

2014. 05. Global Sciences Foundationvonzás törvénye gyakorló és tanító (Certified Law of Attraction Basic Practitioner)

2014. 04 – folyamatosan Dr. Joe VitaleMiracles Coaching – önismeret, önfejlesztés

2014. 10. School of RememberingDrunvalo Melchizedek A Megvilágosodó Szív Ébredése (Awakening the Illuminated Heart) tréningje

Tanáraim:

Dr. Steve G. Jones – önismeret, önfejlesztés, hipnózis

Dr. Kazanlár Ámin Emil – Kazanlár Tarot

Lekszikov Attila Péter – Szimbolikus Szellemi Piramis Tana

Dr. Judith Long – ATIH tréning

Paksi Zoltán – asztrozófia

Pongor-Juhász Attila – Milliomos Észjárás (üzleti gondolkodás)

Bob Proctor – önismeret, önfejlesztés

Dr. Joe Vitale – önismeret, önfejlesztés

A tanulás életem része. Hiszen a jó pap(nő) is holtig tanul… Az univerzum végtelen, így mindig van mit megismerni. Célszerű azonban mindezt önmagunkkal kezdeni.

Hiszem, hogy ha megismerjük saját kereteinket – amelyeken belül szabad akarat által mozoghatunk -, akkor olyan képet festünk, amilyet mi szeretnénk. Így fejlődésünk, boldogságunk elsősorban önMAGunkon múlik…

Mindannyiunk életében vannak próbák, megoldandó feladatok, amelyek által fejlődünk. Ezért időről időre érdemes befelé tekinteni, hogy visszataláljunk saját belső Fényünkhöz, ami megvilágítja a bejárandó (élet)utat.

Spirituális tanácsadóként és gyógyítóként, képzést végzett szakemberként a legjobb tudásom szerint, minden igyekezetemmel segítem a hozzám tanácsért fordulókat.

A hivatásom gyakorlása során a tudomásomra jutott bizalmas információkat és titkokat megőrzöm.

Megszerzett tudásomat folyamatosan gyarapítom, saját és embertársaim szellemi és lelki fejlődése érdekében cselekszem.

Az évezredes múltú, ősi ezoterikus tudást tisztelem, a Szeretetet, a Fényt, Istent szolgálom.

Áldás és szeretet kísér bennünket ezen az úton!

Orbán Melinda

Tarot Iskola